Let op!

Helaas zijn we wegens de weersomstandigheden genoodzaakt het beweegplein en de optredens vandaag niet door te laten gaan. Naar onze mening is het plaatsen van toestellen nu niet verantwoord in verband met de veiligheid van de kinderen. Volgend jaar hopen wij zeker weer mee te kunnen doen!

Ga terug

Schrijf je in voor een proefles!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Gymvereniging Margriet

is een gezellige en sportieve vereniging voor jong en oud! Binnen de vereniging kan iedereen zijn of haar sport beoefenen ongeacht leeftijd of niveau!

Hopelijk vindt u op deze site alle informatie die nodig is om een goed beeld te krijgen van onze vereniging. Mocht u toch nog ergens vragen over hebben, dan kunt u altijd contact met ons opnemen via het contactformulier.

Contact opnemen

Gymvereniging Margriet Didam
Dijksestraat 12
6942 GC Didam

info@gymverenigingmargriet.nl