• 21x

  • 21x

  • 19x

Medaillespiegel seizoen 2016-2017

Datum Naam Medaille Wedstrijd
26-11-2016 Marie-Jose Kluitman Goud 1e pw 3e divisie
26-11-2016 Daphne Reuling Zilver 1e pw 3e divisie
10-12-2016 Elke ten Brinke Goud 1e pw 4e divisie
10-12-2016 Liese Lenderink Zilver 1e pw 4e divisie
17-12-2016 Bart Schlief Goud 1e pw niveau 9
17-12-2016 Floris Berndsen Goud 1e pw niveau 10
17-12-2016 Marie-Jose Kluitman Zilver 2e pw 3e divisie
14-01-2017 Eline de Graaf Brons 1e pw 5e divisie
14-01-2017 Dewy van Vuuren Goud 1e pw 6e divisie
14-01-2017 Elisah Kok Goud 1e pw 6e divisie
14-01-2017 Floor Frankevyle Zilver 1e pw 6e divisie
14-01-2017 Anna Nijenhuis Zilver 1e pw 6e divisie
14-01-2017 Esmeé Rensen Zilver 1e pw 6e divisie
14-01-2017 Femke Dijkstra Brons 1e pw 6e divisie
14-01-2017 Nikki Wolf Brons 1e pw 6e divisie
14-01-2017 Gertjan Kluitman Goud instap nivo 9
14-01-2017 Siebe Ubbink Goud pupil nivo 9
14-01-2017 Kasper Wiendels Goud pupil nivo 8
14-01-2017 Senna Hazeveld Brons instap nivo 9
14-01-2017 Max Boerboom Goud senior nivo 5
14-01-2017 Twan Bruil Zilver jeugd nivo 8
14-01-2017 Pim Clappers Zilver junior II nivo 6
14-01-2017 Sil Nijenhuis Brons junior II nivo 6
28-01-2017 Daphne Reuling Goud 3e pw 3e divisie
28-01-2017 Marie-José Kluitman Brons 3e pw 3e divisie
04-02-2017 Bob van Bindsbergen Brons 2e pw pupil 10
04-02-2017 Floris Berendsen Goud 2e pw pupil 10
04-02-2017 Bart Schlief Zilver 2e pw niveau 9
04-02-2017 Mijke Verstraaten Brons 2e pw 4e divisie
04-02-2017 Elke ten Brinke Zilver 2e pw 4e divisie
04-02-2017 Laura de Leeuw Zilver 2e pw 4e divisie
04-02-2017 Jytte Heesen Brons 2e pw 4e divisie
11-02-2017 Sil Nijenhuis Brons 1/8e finale junior II
11-02-2017 Esmée Rensen Goud 2e pw 6e divisie
11-02-2017 Marieke Grootherder Brons 2e pw 6e divisie
11-02-2017 Dewy van Vuuren Zilver 2e pw 6e divisie
11-02-2017 Nikki Wolf Brons 2e pw 6e divisie
11-02-2017 Elisah Kok Goud 2e pw 6e divisie
11-02-2017 Anna Nijenhuis Zilver 2e pw 6e divisie
11-02-2017 Floor Frankevyle Goud 2e pw 6e divisie
11-02-2017 Femke Dijkstra Brons 2e pw 6e divisie
11-03-2017 Channa Farkas Zilver 2e pw 5e divisie
11-03-2017 Evi Engelen Brons 2e pw 5e divisie
18-03-2017 Stan van Aalten Goud districtfinale
18-03-2017 Ise de Reus Goud 3e pw 4e divisie
18-03-2017 Elke ten Brinke Goud 3e pw 4e divisie
18-03-2017 Anouk Reuling Zilver 3e pw 4e divisie
18-03-2017 Mirthe Polman Goud 3e pw 4e divisie
18-03-2017 Laura de Leeuw Zilver 3e pw 4e divisie
25-03-2017 Esmée Rensen Zilver 3e pw 6e divisie
25-03-2017 Nikki Wolf Zilver 3e pw 6e divisie
25-03-2017 Dewy van Vuuren Brons 3e pw 6e divisie
25-03-2017 Floor Frankevyle Goud 3e pw 6e divisie
25-03-2017 Femke Dijkstra Zilver 3e pw 6e divisie
26-03-2017 Gertjan Kluitman Zilver 1/4 finale landelijk
01-04-2017 Channa Farkas Brons 3e pw 5e divisie
15-04-2017 Ise de Reus Brons Regiofinale 4e divisie
15-04-2017 Liese Lenderink Goud Regiofinale 4e divisie
06-05-2017 Nikki Wolf Zilver Regiofinale 6e divisie
06-05-2017 Dewy van Vuuren Brons Regiofinale 6e divisie
06-05-2017 Floor Frankevyle Brons Regiofinale 6e divisie

 

Schrijf je in voor een proefles!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Gymvereniging Margriet

is een gezellige en sportieve vereniging voor jong en oud! Binnen de vereniging kan iedereen zijn of haar sport beoefenen ongeacht leeftijd of niveau!

Hopelijk vindt u op deze site alle informatie die nodig is om een goed beeld te krijgen van onze vereniging. Mocht u toch nog ergens vragen over hebben, dan kunt u altijd contact met ons opnemen via het contactformulier.

Contact opnemen

Gymvereniging Margriet Didam
Dijksestraat 12
6942 GC Didam

info@gymverenigingmargriet.nl