Lesrooster 2018-2019

Code
Locatie
1
Turnhal
2
Sporthal
3
Dansstudio “Margriet” Dijksestraat
4
Sporthal Liemers College Dijksestraat
Maandag
Code
Tijd
Groep
Leiding
2
16.00-17.00
Kleutergym
Cockie
1
16.30-17.30
Dames instap selectie
Wietske, Floor
1
17.00-20.00
Heren A-selectie
Nick
1
17.30-19.30
Dames A-selectie (vo+instap tot 18.00)
Aaykie, Wietske
1
18.30-19.30
Dames A-selectie (vo+ke)
Aaykie, Floor
1
19.30-20.30
Dames A-selectie (ke)
Floor
3
18.30-19.30
Street/Jazzdance 12 jaar en ouder
Claudia
3
19.30-20.30
Conditiegym dames/heren
Claudia
Dinsdag
2
17.00-18.00
Turnen voor jongens
Rick
1
17.30-18.30
Dames B en C-selectie (vo)
Luna, Marja
2 18.00-19.00 Freerunning <12 jaar Max
1 18.30-19.30 Dames B en C-selectie (vo+ke) Luna, Joyce, Marja, Liese
1 19.30-20.30 Dames B en C-selectie (ke) Joyce, Liese
2
19.30-20.30
Conditiegym Luna
1
19.30-20.30
Freerunning 12+ Max
Woensdag
2
9.30-10.30
Conditie
Henk
2
17.00-18.00
Meisjes 7 jaar
Liese
1
17.00-18.00
Dames A-selectie (vo)
Aaykie
1
17.00-18.00
Heren A-selectie (+instap tot 18.30)
Nick, Marsha, Rick
2
18.00-19.00
Meisjes 8 jaar
Liese
1
18.00-19.00
Dames A-selectie (vo+ke)
Aaykie, Peter
1
18.00-20.00
Heren A-selectie
Nick, Marsha
2
19.00-20.00
Meisjes 10 en 11 jaar
Jytte
1 19.00-20.00 Dames A-selectie (ke) Peter
2 20.00-21.00 Recreatief sport uur Peter
Donderdag
2
08.45-09.45
Ouder en kindgym
Cockie
2
17.00-18.00
Meisjes 6 jaar
Luna
2
18.00-19.00
Meisjes 9 jaar
Luna
1
18.00-20.00
Heren B-selectie
Max
1
18.00-20.00
Dames B-selectie
Liese, Jytte
2
19.00-20.00
Meisjes 12+
Luna
1
20.00-21.00
Turngroep 16+
Jytte
Vrijdag
2
08.45-09.45
Peuter/kleutergym
Cockie
2
09.45-10.45
Ouder en kindgym
Cockie
2
16.00-17.00
Spring, sport & spel jongens 6-9 jr
Pim
1 16.30-17.30 Dames instap selectie Wietske, Floor
2 17.00-18.00 Jump & Playball 9-12 jr Pim
1 17.00-20.00 Heren A-selectie Marsha
1 17.30-18.00 Dames A-selectie (kracht+instap) Cindy, Wietske
1 18.00-20.00 Dames A-selectie Cindy, Wietske, Peter
2 18.00-19.00 Jump & Playball 12+ Pim
1
20.00-21.00
Springroep/recreatief turnen
Sil
Zaterdag
4
09.00-10.00
Dancetiek
Jytte
3
09.00-10.00
Dancetiek
Laura
4
10.00-11.00
Peutergym
Jytte
3
10.00-11.00
Kidsdance Laura
4
11.00-12.00
Kleutergym Jytte
3
11.00-12.00
Streetjazz dans Laura

 

Schrijf je in voor een proefles!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Wij gebruiken je gegevens alleen om jouw aanvraag in te willigen. Bekijk voor meer informatie onze privacyverklaring.

Gymvereniging Margriet

is een gezellige en sportieve vereniging voor jong en oud! Binnen de vereniging kan iedereen zijn of haar sport beoefenen ongeacht leeftijd of niveau!

Hopelijk vindt u op deze site alle informatie die nodig is om een goed beeld te krijgen van onze vereniging. Mocht u toch nog ergens vragen over hebben, dan kunt u altijd contact met ons opnemen via het contactformulier.

Contact opnemen

Gymvereniging Margriet Didam
Dijksestraat 12
6942 GC Didam

info@gymverenigingmargriet.nl