UPDATE: Helaas kan de vrije kersttraining niet doorgaan ivm de nieuwe lockdown

De vrije training is terug!

Na het succes van de herfsttraining gaan we onze hal ook openen tijdens de kerstvakantie. In samenwerking met Open Club de Nevelhorst organiseren wij de vrije Kersttraining! Op dinsdag 28 december en donderdag 6 januari is iedereen vanaf 6 jaar en ouder welkom om te komen sporten in het TSC Montferland. Kom gerust op de grote trampoline springen of een salto op de verende vloer maken. Het dragen van kerstkleding is toegestaan tijdens deze training!

Let op opgeven voor de training is verplicht en vol=vol!

Datum: dinsdag 28 december en donderdag 6 januari
Tijd: 10.00 -12.00 uur
Locatie: TSC Montferland (Luijnhorststraat 10b Didam)
Leeftijd: 6 jaar en ouder
Kosten: 5 euro per training
Opgevenopenclubdenevelhorst.nl

Tot dan!

kersttraining-poster

Ga terug

Schrijf je in voor een proefles!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Wij gebruiken je gegevens alleen om jouw aanvraag in te willigen. Bekijk voor meer informatie onze privacyverklaring.

Sportvereniging Margriet

is een gezellige en sportieve sportvereniging voor jong en oud! Binnen de vereniging kan iedereen zijn of haar sport beoefenen ongeacht leeftijd of niveau!

Hopelijk vindt u op deze site alle informatie die nodig is om een goed beeld te krijgen van onze vereniging. Mocht u toch nog ergens vragen over hebben, dan kunt u altijd contact met ons opnemen via het contactformulier.

Contact opnemen

Sportvereniging Margriet Didam
Luijnhorststraat 10B
6941 RC Didam

info@gymverenigingmargriet.nl